Konsultacja
Zrzut ekranu strony totupsychoterapia.pl
ID wpisu: 3884
Dodano: 27.10.2023
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 136
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
0
Google
0
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Terapia poznawczo-behawioralna dialektyczna (DBT) i konsultacja: Jest używana przede wszystkim w leczeniu zaburzeń osobowości borderline. Kombinuje elementy terapii poznawczej i behawioralnej z technikami akceptacji i umiejętnościami emocjonalnymi.
Terapia poznawcza zorientowana na rozwiązania: Skupia się na znalezieniu konkretnych rozwiązań dla bieżących problemów. Terapeuci pomagają pacjentom zidentyfikować cele i opracować plany działania.
Terapia rodzinna i małżeńska: Koncentruje się na rozwiązywaniu konfliktów i poprawie komunikacji w relacjach rodzinnych i małżeńskich. Terapeuci pracują z rodzinami lub parami, aby poprawić jakość ich interakcji. Konsultacja i więcej - zapraszamy do ToTu!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: totupsychoterapia.pl

Opinie o stronie totupsychoterapia.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Ośrodek leczenia uzależnień zaprasza na odwyk - od narkotyków, od hazardu, od gier, od alkoholu i innych używek! W ofercie profesjonalne podejście (...)
Krajowe Centrum Organizacji Turnusów Rehabilitacyjnych (KCOTR) zachęca do zapoznania się z ofertą wyjazdów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych (...)
Szukasz dobrego stomatologa z okolic centrum Warszawy? Koniecznie odwiedź naszą stronę! Profesjonalny sprzęt, wieloletnie doświadczenie i dbanie (...)
Psychoterapia Zielona Góra w ofercie CePoBe, czyli Centrum Poznawczo-Behawioralnego. Psycholog, seksuolog oferuje zarówno psychoterapię, jak i terapię (...)
Ośrodek Terapii Uzależnień ARKA oferuje kompleksową terapię uzależnień od: alkoholu, narkotyków, leków psychotropowych, nasennych i przeciwbólowych, (...)
Terapia integracyjna jest postępową formą psychoterapii, która łączy różne narzędzia terapeutyczne i podejścia do potrzeb indywidualnego klienta. (...)
Zabiegi Medycyny Estetycznej w Katowicach dla Mężczyzn. Oferujemy najszerszą z możliwych opiekę, pełne wsparciem rozwiązywanie każdego męskiego (...)
Zapraszamy do Warszawskich Zakładów Sprzętu Ortopedycznego http://www.wzso.pl/ gdzie mamy doskonałej jakości protezy kończyn górnych i dolnych, (...)
Copyright © 2010-2024 Katalog Stron Netcatalog