Psycholog Bałystok Psychoterapia Integracyjna
Zrzut ekranu strony psycholog.priv.pl
ID wpisu: 3362
Dodano: 11.05.2019
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 746
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
22
Google
32
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Terapia integracyjna jest postępową formą psychoterapii, która łączy różne narzędzia terapeutyczne i podejścia do potrzeb indywidualnego klienta. Dzięki zrozumieniu normalnego rozwoju człowieka terapeuta integracyjny modyfikuje standardowe zabiegi, aby wypełnić luki rozwojowe, które wpływają na każdego klienta na różne sposoby. Łącząc elementy zaczerpnięte z różnych szkół teorii i badań psychologicznych, terapia integracyjna staje się bardziej elastycznym i włączającym podejściem do leczenia niż bardziej tradycyjne, pojedyncze formy psychoterapii.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: psycholog.priv.pl

Opinie o stronie psycholog.priv.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Zabiegi Medycyny Estetycznej w Katowicach dla Mężczyzn. Oferujemy najszerszą z możliwych opiekę, pełne wsparciem rozwiązywanie każdego męskiego (...)
Zapraszamy do Warszawskich Zakładów Sprzętu Ortopedycznego http://www.wzso.pl/ gdzie mamy doskonałej jakości protezy kończyn górnych i dolnych, (...)
MODEL SMILE to popularne i cieszące się bardzo dobrą opinią gabinety dentystyczne w Rzeszowie i Warszawie. Od wielu lat naszym głównym celem jest (...)
Zapraszamy do gabinetu stomatologicznego w którym oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne dla dzieci i dorosłych. Wszystkie zabiegi wykonywane (...)
Firma www.dsi-edu.com specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń i programów edukacyjnych bez względu na to czy jesteś z implantologią związany (...)
Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą Ośrodka Badań Psychologicznych, który znajduje się w Wałbrzychu. Mamy wieloletnie doświadczenie (...)
Prezentujemy Państwu Centrum Terapii i Rozwoju z Nowego Sącza. Trudnimy się fachową pomocą psychologiczną oraz psychoterapią. Posiadamy usługi (...)
Terapia uzależnień w Warszawie na Muranowie. Zapraszam na konsultacje do gabinetu psychologa psychoterapeuty Jolanty Szczepaniak. Podczas konsultacji (...)
Copyright © 2010-2024 Katalog Stron Netcatalog