Cyklinowanie, lakierowanie - Białystok i Warszawa
Zrzut ekranu strony budomaxparkiety.pl
ID wpisu: 630
Dodano: 17.03.2011
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1479
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
56
Google
28
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 4 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Na pierwszym miejscu przedkładamy solidność i niezawodność wykonywanych prac. Cyklinujemy podłogi drewniane cykliniarkami o wysokim standardzie. Aczkolwiek nie tylko szlifierka świadczy o klasie zrealizowanej pracy. Fachowcy z długoletnim doświadczeniem, znakomita znajomość drewna i lakieru prowadzi do sukcesu. Przeprowadziliśmy próby na ścieranie i wytrzymałość parkietów pomalowanych wielorakimi lakierami będącymi do dyspozycji na naszym rynku. Pozwoliło nam to na wyodrębnienie gwarantujących wysoką jakość. Usługi wykonane przez naszą firmę poręczają inwestorom wieloletnie korzystanie z podłóg. Zapraszamy do zorientowania się po bogatej treści witryny internetowej.
W naszej galerii znajdziecie Państwo dużo gatunków parkietów, które możemy zrealizować w dowolnym miejscu Polski. W razie pojawienia się dodatkowych pytań - prosimy o kontakt.
Zapraszamy na nasze forum parkieciarskie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: budomaxparkiety.pl

Opinie o stronie budomaxparkiety.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Profesjonalna obsługa fotograficzna imprez okazjonalnych, takich jak: wesele, chrzciny, komunie, imprezy clubowe, ale także zdjęcia do portfolio, fotografie (...)
Firma Budowlana wylewka.com jest segmentem działalności Remontowo Budowlanej. Wylewka.com wykonuje posadzki betonowe a także wylewki mixokretem. Działalność (...)
Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz. Oferujemy projekty wnętrz prywatnych- domy,mieszkania, jak również wnętrz użyteczności publicznej- (...)
Kantor wymiany walut Exchange działa na terenie Rzeszowa. Firma posiada dwie placówki, jedną w centrum Rzeszowa przy ulicy Grunwaldzkiej oraz drugą (...)
Firma transportowa Szyler zdobyła spore doświadczenie w branży przeprowadzek, nieprzerwanie się rozwijamy oraz stawiamy sobie nowe wymagania. Naszą (...)
Projektowanie terenów zieleni na obszarze Wrocławia i okolic do usługa którą od lat zajmuje się działalność Greenownia. Działalność istnieje (...)
Strona prezentuje ofertę firmy Bursa Gdynia, woj. pomorskie: wentylacja mechaniczna, kanały wentylacyjne, systemy grzewcze i systemy wentylacyjne. Sprzedaż (...)
ALEN: wentylacja mechaniczna, rekuperatory, ogrzewanie elektryczne, grzejniki sklep internetowy. Zapraszamy po grzejniki elektryczne, grzejniki łazienkowe, (...)
Copyright © 2010-2023 Katalog Stron Netcatalog