Serwis informacyjno-ogłoszeniowy
Zrzut ekranu strony www.letmeknow.pl
ID wpisu: 97
Dodano: 10.06.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1982
CTR: 0.00%
Ocena : 2/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
65
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Serwis www.letmeknow.pl zawierający zawsze aktualne, darmowe ogłoszenia Internetowe oraz „Informacje których potrzebujesz” stał się miejscem na szybkie znalezienie w Internecie informacji. Niczym Google prowadzi nas bezpośrednio do wyszukiwanej oferty dzięki Nawigacji, która selekcjonuje rekordy z bazy danych serwisu. Podzielony w 10 głównych kategorii, sprawia że mamy pod ręką wszystkie informacje których szukamy.
Prowadzisz lub zarządzasz firmą, zastanawiasz się jakie działania marketingowe pozwolą Twojej marce na szybki rozwój i skuteczne zwiększenie sprzedaży? Już nie musisz się więcej głowić ponieważ rozwiązanie jest proste! www.LetMeKnow.pl Darmowe ogłoszenia Internetowe, darmowa promocja Twojej firmy w Internecie. Dzięki naszemu serwisowi możesz efektywnie zwiększyć skuteczność Promocji (jednego z czterech głównych elementów Marketingu Mix) w Twojej firmie oraz atrakcyjnie zaprezentować swoją markę przed tysiącami naszych użytkowników, którzy każdego dnia odwiedzają serwis.
Odwiedzając stronę letmeknow.pl w celu znalezienia oferty korzystamy z Nawigacji znajdującej się po lewej stronie. Po wyborze kategorii wyświetlają się posegregowane odpowiednio ogłoszenia (w kolejności wyróżnione, promowane oraz standardowe). Już na tym etapie można przeglądać oferty począwszy od najmłodszych lub mogą Państwo również zawęzić kryteria wyszukiwania i skrócić czas potrzebny na odnalezienie szukanego towaru czy usługi.
Zapraszamy do umieszczania darmowej prezentacji Państwa firmy w serwisie, przypominając o tym że nic nie tracimy decydując się dodać ogłoszenie, ponieważ ogłoszenia standardowe są darmowe. Dodaj ofertę i promuj swoją firmę bezpłatnie a tym samym zdobądź przewagę nad konkurencją!!
Darmowa reklama Twojej firmy, darmowe i zawsze aktualne ogłoszenia w Internecie www.letmeknow.pl
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.letmeknow.pl

Opinie o stronie www.letmeknow.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Copyright © 2010-2024 Katalog Stron Netcatalog