Zrzut ekranu strony www.ce-mark.pl
ID wpisu: 2123
Dodano: 24.04.2017
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 834
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
9
Google
41
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 5 (1 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasza firma oferuje usługi doradcze z zakresu oznaczenia CE. Identyfikujemy dla Państwa wymagania formalne a także normatywne pod kątem wprowadzania towarów do obrotu. Oferujemy również pomoc w kontakcie z odbiorcami posługującymi się językiem chińskim oraz angielskim. Specjalizujemy się w problematyce oznaczenia CE na różnego typu wyroby. Pomagamy przemierzyć przez cały proces oceny zgodności, który kończy się przyznaniem znaku CE.

Oznaczenie CE jest deklaracją wytwórcy, że jego wyrób spełnia wszelkie mające zastosowanie wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia”. Ustawa o systemie oceny zabrania wprowadzania do obrotu lub dania do użytku towaru, który nie posiada znaku CE, jeżeli wyrób tenże podlega takowemu oznakowaniu. Innymi słowy, jeżeli produkt podlega przepisom przynajmniej jednej z dyrektywy Nowego Podejścia to bez oznaczenia CE nie może być wprowadzany do obrotu czy być wykorzystywany na obszarze Unii Europejskiej. Wszelkie maszyny, akcesoria oraz narzędzia wchodzące w obszar dyrektywy 2009/104/WE muszą spełniać szereg wymagań związanych z bezpieczeństwem oraz ochroną zdrowia pracownika. Nasi eksperci zajmują się przystosowaniem i oceną pod kątem spełnienia wymagań minimalnych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki w kwestii minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia oraz higieny pracy w obszarze wykorzystywania sprzętu roboczego przez pracowników podczas pracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ce-mark.pl

Opinie o stronie www.ce-mark.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Jeśli są Państwo zainteresowani fotografią ślubną, zdjęciami portretowymi, fotografią okazjonalną, sesją dzieci, lub zwyczajnie chcą uwiecznić (...)
Porady prawne i ekonomiczne na temat rynku nieruchomości. Najświeższe informacje, analizy, prognozy. Rynek nieruchomości jest jednym z najbardziej (...)
Arket jest to agencja badawcza, która powstała w odpowiedzi na potrzeby firm, poszukujących odpowiedzi na pytania; jak poprawić naturalną sprzedaż (...)
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko działa na terenie miasta Gdańsk w woj. pomorskim. Na stronie przydatne (...)
Kup Od Komornika umożliwia dokanania okazyjnych zakupów poprzez aukcje i licytacje komornicze - click, zobacz dalej. Polecam nasz link - sprawdź nas (...)
Poszukujesz rzetelnego serwisu z ogłoszeniami w którym będziesz miał sposobność publikowania każdej ilości ogłoszeń bez jakichkolwiek ograniczeń (...)
Adwokat Poznań - Olga Wawrzynkiewicz-Jabłonska - Kompleksowa obsługa. Kancelaria adwokacka oferuje usługi prawne - podejście do każdej sprawy niezależnie. (...)
Pionierska platforma zakupowa branży marketingu i reklamy. Grupa docelowa portalu to firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Portal dostarcza (...)
Copyright © 2010-2021 Katalog Stron Netcatalog