helpnetic - Obsługa informatyczna - dbamy o Twoje IT
Zrzut ekranu strony helpnetic.pl
ID wpisu: 3721
Dodano: 24.01.2022
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 120
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
0
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Oferujemy kompleksową obsługę IT, dzięki której możesz skupić się na prowadzeniu firmy. Wierzymy, że funkcjonalny i wydajny system informatyczny jest podstawą każdego biznesu. Zapewniamy szybkie i wydajne działanie Twojej firmy:
- Obsługa informatyczna - wsparcie IT. Pełna obsługa informatyczna dla małych i średnich firm. Instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania. Pomoc i rozwiązywanie błędów technicznych. Podłączenie i konfiguracja urządzeń peryferyjnych. Konfiguracja zasobów sieciowych.
- Kopia zapasowa, backup - trustb. To kompleksowe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych. Backupu i przywracania danych dysków, partycji całych komputerów, plików i folderów oraz baz danych. Obsługujemy tworzenie kopii bezpieczeństwa systemów Windows, MacOS i Linux.
- VPN - bezpieczna komunikacja przez Internet (praca zdalna).
- Doradztwo IT - W ramach doradztwa proponujemy unikalną usługę analizy systemowej. Doradzimy Tobie jak zmienić i usprawnić procesy biznesowe z wykorzystaniem nowych technologii. Podpowiemy jakie oprogramowanie sprawdzi się najlepiej w Twojej firmie.
- Sprzęt IT - Przedstaw nam swoje plany i potrzeby, a my zajmiemy się resztą. Dopasujemy sprzęt oraz optymalne rozwiązania, adekwatne do Twoich potrzeb. Zapewnimy odpowiednie wyposażenie wraz z kompleksową obsługą (zakup, transport, montaż, konfiguracja).
Kategorie:

Podlinkuj stronę: helpnetic.pl

Opinie o stronie helpnetic.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony

Dobry Informatyk oferuję: serwis komputerowy, naprawa laptopów, instalacja systemów operacyjnych Windows i Android, konserwacje i czyszczenie sprzętowe (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy AiM Serwis. Działamy na terenie Mogilna, Inowrocławia oraz okolicznych miejscowości. Naszą specjalnością (...)
Soflab Technology pomaga firmom w zapewnieniu jakości oprogramowania, wdrażaniu Business Intelligence i robotyzacji procesów biznesowych. Świadczy (...)
Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Nałęcz-PC, której siedziba znajduje się w Łodzi. Od 2010 roku świadczymy kompleksowe (...)
Limcreative to kreatywna Agencja Reklamowa. Głownie zajmuje się tworzeniem i projektowaniem stron internetowych, administrowaniem i aktualizację stron (...)
Firma wyspecjalizowana w przygotowywaniu profesjonalnych rozwiązań przeznaczonych dla podmiotów gospodarczych obracających dużą ilością informacji (...)
Firma AMSO S.C. działa od 2005 roku, specjalizując się w sprzedaży poleasingowego sprzętu komputerowego. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie (...)
CSF Polska, członek grupy kapitałowej Syntea S.A., oferuje innowacyjne rozwiązanie informatyczne wspomagające zarządzania przedsiębiorstwem, instytucją (...)
Copyright © 2010-2022 Katalog Stron Netcatalog